Wielka Aukcja Charytatywna 2024

Wielkie Emocje

1.

Limitowana wersja torebki z kolekcji Artycapucines Louis Vuitton × Ewa Juszkiewicz oraz spotkanie z artystką

Ta Wielka Emocja została wylicytowana podczas Wielkiej Aukcji Charytatywnej TOP CHARITY 2024 za kwotę: 400 000 zł

Ręcznie barwiona skóra cielęca, perły

Wymiary: 31,5 × 20 × 11 cm (torebka), 13 × 18 cm (portfelik koperta)

Do torebki dołączony jest certyfikat autentyczności, nr edycji: 054/200

Estymacja: bezcenna

Zaproszenie dla 1 osoby

Czas realizacji: do końca 2025 roku

Artycapucines to wyjątkowa seria torebek Louis Vuitton, które powstają we współpracy z wybitnymi artystami. W 2023 roku marka po raz pierwszy zaprosiła do projektu polską artystkę – Ewę Juszkiewicz, której dzieła osiągają rekordowe kwoty na rynku sztuki. Malarka, przy użyciu nowoczesnej techniki druku cyfrowego 3D, przeniosła na skórę cielęcą swój obraz Ginger Locks z 2021 roku. Dodatkowo torebkę ozdobiła delikatnym sznurem pereł, a wewnątrz umieściła skórzaną kopertę, nawiązującą do XVIII-wiecznych listów miłosnych.

To modowe dzieło sztuki zostało wyprodukowane w limitowanej edycji 200 egzemplarzy, a do Polski trafiły jedynie dwa. Torebka jest już nie do zdobycia w salonach Louis Vuitton, zatem ma wartość kolekcjonerską i inwestycyjną. Zwycięzca licytacji nie tylko otrzyma unikatowy model Artycapucines, ale także będzie miał okazję spotkać się z malarką i porozmawiać o kuluarach współpracy z luksusową marką.

2.

Najbardziej pożądany na świecie gramofon Bang & Olufsen i spotkanie z „tonmeisterem” Geoffem Martinem w Struer w Danii

Ta Wielka Emocja została wylicytowana podczas Wielkiej Aukcji Charytatywnej TOP CHARITY 2024 za kwotę: 370 000 zł

Drewno brzozowe, aluminium (kolor Nordic Dawn)

Wymiary: 48 × 38 × 10 cm (gramofon BeoGram 4000c), 27 × 13 × 138 cm (para głośników stereo BeoLab 28), 70 × 40 × 73 cm (szafka na płyty winylowe)

Estymacja: bezcenna

Wartość zestawu Beosystem 72-23 Nordic Dawn: 80 000 euro

Zaproszenie dla 2 osób

Czas realizacji: do końca 2025

To prawdziwa gratka dla audiofilów, bo Bang &Olufsen Beosystem 72-23 Nordic Dawn powstał tylko w 100 limitowanych egzemplarzach! W skład zestawu, inspirowanego światłem skandynawskiego wschodu słońca, wchodzą: ręcznie odtworzony gramofon Beogram 4000c wraz z kultowymi głośnikami Beolab 28, designerska szafka oraz kolekcja płyt winylowych, specjalnie wyselekcjonowanych przez akustyków Bang &Olufsen. A to nie wszystko! Podczas wizyty w Struer zwycięzcy aukcji będą mieli niepowtarzalną okazję poznać m.in. muzyka i „tonmeistera” Geoffa Martina, odpowiedzialnego za jakość dźwięku we wszystkich głośnikach w B&O, i usłyszeć ich moc w specjalnej sali o kształcie sześcioboku. Dopełnieniem emocji będzie wyjazd do Kopenhagi i wizyta w najlepiej na świecie wyposażonej Operze Narodowej, usytuowanej naprzeciwko domu duńskiej rodziny królewskiej.

* Koszt przelotów i hotelu pokrywa licytujący.

3.

Suknia z ekskluzywnej kolekcji i zaproszenie na zamknięty pokaz Alta Moda Dolce & Gabbana

Ta Wielka Emocja została wylicytowana podczas Wielkiej Aukcji Charytatywnej TOP CHARITY 2024 za kwotę: 500 000 zł

Estymacja: 800 000 zł

Zaproszenie na pokaz mody dla 2 osób

Czas realizacji: do końca 2025 roku

Zaproszenie do opery La Scala: 25 czerwca 2024, dla 2 osób

Dolce & Gabbana przekazuje niezwykłe doświadczenie dla koneserów najwyższej jakości włoskiego
krawiectwa i rzemiosła. Zwyciężczyni aukcji otrzyma suknię z legendarnej kolekcji Dolce & Gabbana Alta Moda*, która zostanie uszyta według jej wskazówek**, dzięki czemu będzie to jedyny taki egzemplarz na świecie. Podczas indywidualnego spotkania ze zwyciężczynią, w dogodnym dla niej terminie, krawiec z Włoch zdejmie miarę i uzgodni detale kreacji, aby jeszcze bardziej spersonalizować to wyjątkowe doświadczenie.

Dodatkową niespodzianką jest zaproszenie na pokaz mody Alta Moda na Sardynii, zarezerwowany wyłącznie dla przyjaciół marki, wybranych gości i klientów specjalnych. Kameralny pokaz Dolce & Gabbana pozwoli gościom poczuć klimat ekskluzywnej przestrzeni światowej mody i zobaczyć luksusowe oblicze haute couture.

Zwieńczeniem tej włoskiej uczty kulturalnej będzie wieczór w najsłynniejszej operze na świecie – La Scali w Mediolanie.

Alta Moda Dolce & Gabbana – pokaz mody, którego ideą jest podkreślenie wartości produktów made in Italy, włoskiego wzornictwa, kunsztu i rzemiosła. Odbywa się w miejscach szczególnie ważnych dla kultury włoskiej, m.in. na Piazza San Marco w Wenecji czy w La Scali w Mediolanie.
*Wszelkie dodatkowe koszty zdobienia stroju pokrywa zwycięzca.

* Wszelkie dodatkowe koszty zdobienia stroju pokrywa zwycięzca.

** Koszt przelotów i hotelu pokrywa licytujący.

4.

Dariusz Miłek wraz z partnerką Valeriyą Musiną zapraszają na sportowo-rekreacyjny weekend nad jeziorem Garda i finał legendarnego wyścigu Tour de France

Ta Wielka Emocja została wylicytowana podczas Wielkiej Aukcji Charytatywnej TOP CHARITY 2024 za kwotę: 550 000 zł

Estymacja: bezcenna

Zaproszenie dla 6 osób

Czas realizacji: finał Tour de France – 21 lipca 2024

Wyjazd nad jezioro Garda – do uzgodnienia

Rejs po jeziorze Garda prywatną łodzią, krajobrazowy lot helikopterem i trening rowerowy z jedną z gwiazd światowego kolarstwa w znamienitym towarzystwie Dariusza Miłka i Valeriyi Musiny, ze specjalnym udziałem Omeny Mensah i Rafała Brzoski.

Do tego degustacja najlepszych włoskich trunków i pobyt w przepięknej willi nad jeziorem Garda w towarzystwie prezesa CCC i jego partnerki oraz pary filantropów. To tylko część atrakcji, jakie czekają zwycięzców aukcji. Dodatkowo założyciel InPost Rafał Brzoska, przygotował dla miłośników kolarstwa niespodziankę: zaproszenie do unikalnej strefy VIP i udział w przyjęciu koktajlowym w wiosce finałowej w Monako, skąd goście będą oglądać transmisję ostatniego odcinka 111. edycji Tour de France – najbardziej prestiżowej imprezy kolarskiej na świecie.

* Koszt przelotów pokrywa licytujący.

5.

Niezapomniany Tydzień Metamorfozy z Ewą Chodakowską w rajskiej scenerii Mövenpick Resort Kuredhivaru Maldives

Ta Wielka Emocja została wylicytowana podczas Wielkiej Aukcji Charytatywnej TOP CHARITY 2024 za kwotę: 5 100 000 zł

Estymacja: 150 000 zł/os. – decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat

Zaproszenie dla maksymalnie 30 osób

Czas realizacji: luty/marzec 2025 roku

To była najwyżej wylicytowana Wielka Emocja podczas Wielkiej Aukcji Charytatywnej 2023. Na prośbę gości, którzy wrócili z wyjazdu zachwyceni, Ewa Chodakowska ponownie zaprasza na unikalny tydzień odnowy do Mövenpick Resort Kuredhivaru Maldives – jednego z najbardziej ekskluzywnych ośrodków na Malediwach. Cel? Odżywienie umysłu, ukojenie duszy, ale również wprowadzenie nowych i zdrowych rytuałów oraz nawyków żywieniowych. Pod okiem trenerki zwycięzcy doświadczą nie tylko fizycznej przemiany, lecz także odnajdą równowagę w życiu, zbudują lepszą relację ze sobą oraz pozbędą się tego, co nie służy ich dobrostanowi. Na czas pobytu grupa zamieszka w dwuosobowych luksusowych willach. Oprócz zdrowych śniadań i kolacji w towarzystwie Ewy Chodakowskiej gości czekają kameralne treningi, konsultacje z dietetyczką kliniczną. Pakiet dodatkowo zawiera opiekę dietetyczną wraz z personalizowanym planem treningowym, a także roczny dostęp do platformy BeActive, umożliwiający kontynuację zdrowego stylu życia po powrocie z Malediwów. Środki z tej emocji zostaną przeznaczone na budowę kompleksu sportowego w Ghanie.

W wydarzeniu zaplanowano udział inicjatorów Wielkiej Aukcji Charytatywnej.

* Koszt przelotów pokrywa licytujący.

6.

Pobyt w najbardziej luksusowym zamku Gleneagles w Szkocji i partia golfa na mistrzowskim polu golfowym

Ta Wielka Emocja została wylicytowana podczas Wielkiej Aukcji Charytatywnej TOP CHARITY 2024 za kwotę: 700 000 zł

Estymacja: 700 000 zł

Zaproszenie dla 4 osób

Czas realizacji: do końca 2025 roku

W Gleneagles, który w 2022 roku zdobył miano najlepszego hotelu na świecie, goście mogą skorzystać m.in. z luksusowej strefy relaksacyjnej, nauczyć się grać w krykieta, zapisać się do szkółki sokolnictwa i zafundować sobie kulinarną ucztę w odznaczonej dwiema gwiazdkami Michelina restauracji Andrew Fairliego.

Gleneagles jest też jedną z najbardziej prestiżowych lokalizacji w świecie golfa. Bez względu na to, czy będą to Twoje pierwsze uderzenia, czy trenujesz do następnych mistrzostw, znajdziesz tu odpowiednią przestrzeń i doskonałe miejsce dla siebie: King’s Course, Queen’s Course i PGA Centenary Course. Zwycięzcy aukcji spędzą trzy noclegi z wykwintnymi śniadaniami w pięknym apartamencie Whisky Suite. Dla gości zaplanowano również wycieczkę do St Andrews Links, gdzie mieści się najstarsze pole golfowe na świecie – Old Course, na którym pierwszą rundę rozegrano 600 lat temu. Pobyt w Gleneagles, zwanym też „Riwierą w Highlands”, zwieńczy degustacja whisky, która będzie z pewnością niezapomnianym doświadczeniem.

W wydarzeniu zaplanowano udział inicjatorów Wielkiej Aukcji Charytatywnej.

* Koszt przelotów pokrywa licytujący.

7.

Rafael Nadal – emocjonujący mecz tenisa oraz wspólny lunch na Majorce z wybitnym hiszpańskim tenisistą

Ta Wielka Emocja została wylicytowana podczas Wielkiej Aukcji Charytatywnej TOP CHARITY 2024 za kwotę: 400 000 zł

Estymacja: bezcenna

Zaproszenie dla 2 osób

Czas realizacji: do uzgodnienia

Jest 22-krotnym zwycięzcą turniejów wielkoszlemowych, uważanym za jednego z najwybitniejszych zawodników w historii tenisa. Rafael Nadal ufundował dwuosobowe zaproszenie na Majorkę do Rafa Nadal Academy by Movistar – najlepszej akademii tenisa na świecie! To właśnie tam zwycięzcy aukcji będą mieli niepowtarzalną okazję rozegrać 30-minutowy mecz z Rafaelem Nadalem i poczuć wielkie emocje towarzyszące rozgrywce u boku mistrza. Dodatkowo wspólnie ze sportowcem zwiedzą zajmującą niemal 260 000 metrów kwadratowych akademię.

Spotkanie zwieńczy kameralny lunch z wybitnym tenisistą, podczas którego będzie można wymienić się sportowymi doświadczeniami, poznać kulisy przygotowań do wielkich turniejów i bliżej poznać Rafaela Nadala.

Rafa Nadal Fundación przyłącza się do Wielkiej Aukcji Charytatywnej, by wspólnie z Konsorcjum Filantropijnym realizować jeden z projektów pomocowych.

* Koszt przelotów i hotelu pokrywa licytujący.

8.

Weekend przyszłości z Sunreef Yachts! Przenieś się do 2071 roku podczas rejsu w Dubaju pierwszym elektrycznym katamaranem

Ta Wielka Emocja została wylicytowana podczas Wielkiej Aukcji Charytatywnej TOP CHARITY 2024 za kwotę: 420 000 zł

Estymacja: bezcenna

Zaproszenie dla 3 par/6 osób

Czas realizacji: do końca 2025 roku

Jak pływa się najbardziej nowoczesnym elektrycznym jachtem żaglowym Sunreef 80 Eco? Przekonają się o tym zwycięzcy, których czeka rejs po Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Weekend rozpocznie się od zwiedzania Museum of the Future, które przeniesie gości do roku 2071. Kolejną atrakcją będzie wizyta w Ras Al Khaimah – emiracie sąsiadującym z Dubajem – w największej stoczni jachtów na świecie, zbudowanej na pustyni.

Podczas powrotnego rejsu do Dubaju na pokładzie katamaranu Sunreef 80 Eco goście będą mogli podziwiać malownicze widoki i delektować się kuchnią Bliskiego Wschodu. Wycieczkę zwieńczy pożegnalny drink pod Eye of Dubai – najbardziej rozrywkową częścią Dubaju.

* Koszt przelotów pokrywa licytujący.

9.

Pobyt marzeń na archipelagu pełnym cudów natury w ekskluzywnym Velaa Private Island Resort na Malediwach

Ta Wielka Emocja została wylicytowana podczas Wielkiej Aukcji Charytatywnej TOP CHARITY 2024 za kwotę: 1 000 000 zł

Estymacja: bezcenna

Zaproszenie dla 2 osób/pary

Czas realizacji: do uzgodnienia

Wykwintne posiłki i wina serwowane w ekskluzywnych restauracjach hotelowych, dostęp do szerokiej gamy aktywności rekreacyjnych przez 24 godziny na dobę – to tylko niektóre z atrakcji, jakie oferuje Velaa Private Island Resort – najbardziej prestiżowy hotel na Malediwach, w którym można pozostać całkowicie anonimowym! Zwycięzcy spędzą siedem dni w prywatnej luksusowej willi z zapierającym dech widokiem na błękitne wody oceanu. Będą mieli okazję skosztować wyszukanych dań inspirowanych kuchniami świata, delektować się pysznymi koktajlami na prywatnej plaży o zachodzie słońca, a także skorzystać z luksusowych zabiegów w SPA.

W wydarzeniu zaplanowano udział inicjatorów Wielkiej Aukcji Charytatywnej, Omeny Mensah i Rafała Brzoski, którzy uwielbiają spędzać czas w Velaa Private Island Resort – jednym z ich ulubionych miejsc na ziemi.

* Koszt przelotów pokrywa licytujący.

10.

Gwiazdorski weekend z BMW podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes

Ta Wielka Emocja została wylicytowana podczas Wielkiej Aukcji Charytatywnej TOP CHARITY 2024 za kwotę: 400 000 zł

Estymacja: bezcenna

Wartość zegarków: 150 000 zł

Zaproszenie dla pary/2 osób

Czas realizacji: maj 2025

Poczujcie się jak gwiazdy festiwalu filmowego w Cannes! Tuż po przylocie do Francji, dzięki BMW VIP Shuttle Service, w najbardziej komfortowych warunkach dotrzecie do hotelu Martinez – jednego z „wielkiej czwórki” luksusowych hoteli w Cannes. Wasza gwiazdorska przygoda rozpocznie się kolejnego dnia, od lunchu w restauracji La Plage du Martinez. O najważniejszy detal wyglądu, czyli make-up w hollywoodzkim stylu, zadba makijażystka L’Oréal Paris, a stylizacji dopełni wyjątkowy prezent: ekskluzywne zegarki Patek Philippe dla pani i pana. Nie zabraknie też filmowych emocji, a przejście po słynnym czerwonym dywanie w pałacu festiwalowym oraz pamiątkowe zdjęcie na zawsze zapiszą się w pamięci gości. Wieczór zwieńczą kolacja w restauracji La Môme i afterparty w jednym z najmodniejszych klubów w Cannes.

Ekskluzywne zegarki Patek Philippe od Royal Watch do uzupełnienia stylizacji na czerwony dywan

Damski zegarek Patek Philippe Golden Ellipse wykonany z 18-karatowego złota

Mechanizm: kwarcowy, cal. E15

Obudowa: złoto 18K, 23 × 25,5 mm, szafirowe szkiełko, odporny na zachlapania

Pasek: czarna skóra, zapięcie – pojedynczy motylek wykonany z żółtego 18-karatowego złota

Męski zegarek Patek Philippe Calatrava wykonany z 18-karatowego złota

Mechanizm: manualny, cal. 1224

Obudowa: złoto 18K, 34 × 34 mm, szkiełko akrylowe, zegarek pyłoszczelny

Pasek: skóra aligatora koloru czarnego, zapięcie klamrowe wykonane z 18-karatowego złota

* Koszt przelotów pokrywa licytujący.