Dzieła

Dzieła na Aukcję Online

Anna Zalewska

Szeptem zatrzymaj czas

2023

olej na płótnie, 180 x 115 cm

To dzieło zostało wylicytowane podczas aukcji online za kwotę:

38 000 zł

Julia Medyńska

La Reina

2021

olej na płótnie, 150 x 120 cm

48 000 zł

Jerzy Baranowski

Bez tytułu

2022
olej, płótno, 100×100 cm

25 000 zł

Marcin Jasik

2022
akryl, taśma na płótnie,
180 x 160 cm

32 000 zł

Marek Bimer

Hommage a Niki de Saint Phalle (big)

2023
żywica kwarcowa, fiberglass, 82 x 77 x 65 cm

9 000 zł

Krzysztof Renes

Obserwator ponadświetlny

2021
mosiądz, wys. 114 cm

28 000 zł

Agnieszka Rowińska

Old truth new light

2022
olej, płótno, 100×200 cm

9 000 zł

Łukasz Zbroja

Autoportret

2016-2017

wys. 53 cm
szmata malarska

2 200 zł

Patrick Tagoe-Turkson

Menyankoba Basia (My Friend’s Daughter)

2021

technika własna, klapki japonki, podłoże: sztuczna skóra, Eco art, 65×78 cm

4 200 zł

Katarzyna Kukuła

Wzrok dalii

2019

olej na płótnie,
60×50 cm

3 200 zł

Olga Mazur

Bez tytułu

2022
Olej, płótno, 61×46 cm

2 400 zł