2023
olej na płótnie, 180 x 115 cm
To dzieło zostało wylicytowane podczas aukcji online za kwotę:
2021
olej na płótnie, 150 x 120 cm
2022
olej, płótno, 100×100 cm
2022
akryl, taśma na płótnie,
180 x 160 cm
2023
żywica kwarcowa, fiberglass, 82 x 77 x 65 cm
2021
mosiądz, wys. 114 cm
2022
olej, płótno, 100×200 cm
2016-2017
wys. 53 cm
szmata malarska
2021
technika własna, klapki japonki, podłoże: sztuczna skóra, Eco art, 65×78 cm
2019
olej na płótnie,
60×50 cm
2022
Olej, płótno, 61×46 cm