Dzieła

Dzieła na Wielką Aukcję Charytatywną

Maria Papa-Rostkowska

Rycerz

1985/2022

brąz, 24 karatowe pozłocenie, postument z czarnego granitu, wys. 52 cm

To dzieło zostało wylicytowane podczas Wielkiej Aukcji Charytatywnej TOP CHARITY 2023 za kwotę:

150 000 zł

Xawery Wolski

Ogniwa nieskończoności E

2006

brąz szerokość 30/17/9 cm

160 000 zł

Magdalena Abakanowicz

z cyklu Portrety Anonimowe

1989

tkanina, żywica, drewno, wys. 66 cm

380 000 zł

Angelika Markul

Bez tytułu z serii 7306 dni

2022

filc, wosk, pigment
204x25x25 cm (rzeźba z postumentem, z lampką)

80 000 zł

Michał Jackowski

Hope

2022

brąz patynowany i złocony, marmur 67x37x21 cm

340 000 zł

Igor Mitoraj

Helios

1988

brąz patynowany, podstawa kamienna 39×36,5 cm

450 000 zł

Rafał Bujnowski

Z cyklu Turyści 1/8

2020

olej, płótno 61x61cm

160 000 zł

Zbigniew Rogalski

Kolekcja (Myriam Boulos 2)

2022

olej na płótnie 125×160 cm

120 000 zł

Łukasz Patelczyk

Flying Terra Rossa Glass

2022

olej na płótnie 100×80 cm

280 000 zł

Janina Wierusz-Kowalska

Liberta

2023

akryl, płótno 200×135 cm

120 000 zł

Piotr Czajkowski

Palace Royal z cyklu Metro/Gold obraz numer 7

2022

akryl, płótno, 150×95 cm

300 000 zł

Nikola Vudrag

Iron Maiden

2016

metal, 240x150x50 cm

3 200 000 zł

Dar Agnieszki i Marka Roeflerów

Fotele Le Corbusier Grand Confort LC2

1928/29
metal chromowany i skóra sygnowane „Le Corbusier” i numerowane „Cassina 98254” i „Cassina 88506”, 67x76x71 cm

160 000 zł

Cyryl Zakrzewski

Lampa Nexus i krzesło Flow

2022

sklejka irchowa; wykończenie: lakier, olej, wys. 195 cm

100 000 zł

Tomasz Górnicki

Eco Art

2023
aluminium z recyklingu, 35x30x25 cm

240 000 zł